kandydatów

Etat Inżynier Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu

Firma: Malta Trading Sp. z o.o. SK. miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan  jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Inżynier Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu
Ref.No: AURST 09/2022

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżący nadzór techniczny nad utrzymaniem ruchu w zakresie instalacji automatyki;
  • Analiza programów PLC i wprowadzanie zmian;
  • Analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych;
  • Udział w nowych uruchomieniach;
  • Bieżące diagnozowanie i naprawa aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • Koordynowanie prac serwisów zewnętrznych;
  • Ścisła współpraca z mechanikami i elektrykami w celu właściwej diagnozy i szybkiego usuwania awarii.

Nasze wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku;
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki: automatyka, elektronika, robotyka, mechatronika lub pokrewne);
  • Znajomość sterowników PLC z rodziny SIMATIC S7 lub inne;
  • Znajomość systemów HMI/SCADA;
  • Wytrwałość, zaangażowanie i dyspozycyjność;
  • Dobra znajomość schematów elektrycznych i rysunku technicznego.

To oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Kontakt z najnowszą technologią;
  • Możliwość realizacji własnych projektów / pomysłów;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.