kandydatów

Etat Pracownik ochrony - praca dla studenta

Firma: GST Sp. z o. o. miejsce pracy: Opole

Pracownik ochrony - praca dla studenta
Miejsce pracy: Opole

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie 25,50zł brutto za rbh - dla studenta stawka brutto = netto
  • Kurs kwalifikowanego pracownika ochrony na koszt firmy
  • Wyposażenie w odzież roboczą (ochronną)
  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
  • Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Status osoby uczącej się, wiek do 26 roku życia

Mile widziane:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa i kontrola ruchu pojazdów
  • Obsługa systemów będących na wyposażeniu

Pozostałe oferty pracy w firmie GST Sp. z o. o.
Etat Pracownik ochrony - obiekt logistyczny w firmie: GST Sp. z o. o. miejsce pracy: Opole 02-02-2023
Etat Pracownik ochrony - obiekt logistyczny w firmie: GST Sp. z o. o. miejsce pracy: Strzelce Opolskie 02-02-2023

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-02-2023
Wyświetleń: 96