kandydatów

Etat Prawny Asystent Zarządu / Paralegal Assistent

Firma: exlabesa extrusion opole sp. z ograniczoną odpowiedzialnością miejsce pracy: Tułowice

Ogłoszenie numer: 7379478, z dnia 2023-02-27

Jesteśmy Exlabesa!

Siłą zdolną do tworzenia i kształtowania poprzez aluminium wszystkiego, co tylko można sobie wyobrazić: Twoich pomysłów, Twoich wyzwań, Twojej działalności, Twojego świata. Exlabesa to pasja i potencjał, siła i precyzja, kreatywność i wydajność, elastyczność i solidność, bliskość i przyszłość, rodzina i świat.

Ty inspirujesz energię, która nas porusza, my kształtujemy świat, który inspiruje Ciebie.

O nas: pl.exlabesa.com/pl

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Prawny Asystent Zarządu / Paralegal Assistent

Miejsce pracy: Tułowice

Opis stanowiska

  • Współpraca z Członkami Zarządu, Udziałowcami, administracyjne wsparcie wewnętrznych procedur oraz spraw prawnych,
  • Międzynarodowa obsługa prawna,
  • Przygotowywanie dokumentów korporacyjnych w języku polskim i angielskim,
  • Redagowanie i sprawdzanie umów handlowych pod względem prawnym, Opiniowanie zmian,
  • Prowadzenie spraw windykacyjnych z klientami,
  • Przygotowywanie pism (pełnomocnictwa, wnioski, uzupełnianie umów, wezwań do zapłaty, pozwów o zapłatę),
  • Sporządzanie Uchwał na Zarząd,
  • Pisanie protokołów z zebrań,
  • Nadzorowanie spraw sądowych i współpraca z prawnikami,
  • Kontrola i nadzór nad aktualnością dokumentów rejestracyjnych w instytucjach państwowych oraz dokonywanie zmian w KRS, KW itp.,
  • Współpraca z kancelarią notarialną,
  • Przygotowanie danych dla Zarządu; sporządzanie raportów i prezentacji,
  • Kontakt z urzędami i bankami oraz przygotowywanie dokumentacji administracyjnej i bankowej, kontakt z kontrahentami,
  • Współpraca z innymi Działami i pomoc w sprawach prawnych,
  • Kontakt z innymi podmiotami w Grupie Exlabesa i pomoc prawna,
  • Elektroniczne prowadzenie dokumentacji

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego prawnego,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa handlowego i gospodarczego, prawa pracy, administracyjnego, cywilnego, przedsiębiorców, prawa gospodarczego Uni Europejskiej,
  • Znajomość prawa podatkowego, bankowego, i prawa ochrony środowiska będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (np. Asystent/ka Zarządu w międzynarodowej firmie, Asystent/ka w kancelarii prawnej etc.),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MsOffice,
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność współpracy, skrupulatność, samodzielność, dyspozycyjność, staranność, dokładność, odpowiedzialność za powierzone zadania, dyskrecja,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w stałych godzinach – 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku,
  • Pracę w biurze, w międzynarodowym środowisku pracy i współpracę z naszymi zagranicznymi spółkami,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia,
  • Wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • Codzienną pracę w języku obcym,
  • Współpracę ze zgranym zespołem,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia.

Pozostałe oferty pracy w firmie exlabesa extrusion opole sp. z ograniczoną odpowiedzialnością
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-02-2023
Wyświetleń: 84