kandydatów

Etat Pracownik Sklepu

Firma: Lidl sp. z o.o. sp.k. miejsce pracy: Gogolin

W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia pracowników. Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bony świąteczne. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!
Pracownik Sklepu
Gogolin
niepełny etat
Twoje zadania
  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów
  • Utrzymanie porządku w sklepie
  • Wykładanie towaru
  • Bieżąca obsługa klientów
  • Obsługa stanowiska kasowego
  • Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych
Twoje kompetencje
  • Chęć długotrwałej współpracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • Dokładność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Mile widziane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne
  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej
Oferujemy
  • Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia
  • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • karta MultiSport
    • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora
  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Zastępcy Managera Sklepu
  • Możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owoce
  • Napoje
  • Wyprawka dla dziecka
  • Wyprawka szkolna
  • Paczki świąteczne
  • Platforma grywalizacyjna LIDERSI
  • Aplikacja do nauki angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego
Administratorem danych osobowych jest Lidl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Jankowicach przy ul. Poznańskiej 48, 62-080 Tarnowo Podgórne. Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit f) RODO w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Nasz i Państwa równoległy, uzasadniony interes polega na rozpatrzeniu Państwa aplikacji w wybranym procesie rekrutacyjnym. Dane będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia Państwa aplikacji. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Macie również Państwo prawo wniesienia skargi do właściwego Urzędu ds. ochrony danych osobowych.