kandydatów

Etat Kierownik ds. administracji projektów

Firma: UNIBEP S.A. miejsce pracy: Zdzieszowice

Dołącz do #Unikalnych, jako:
Kierownik ds. administracji projektów
Lokalizacja Zdzieszowice

Dołącz do #Unikalnych! Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika ds. administracji projektów do Pionu Budownictwa Energetyczno-Przemysłowego.

Twój zakres obowiązków:
  • Bieżąca analiza zdarzeń w ramach inwestycji dla zabezpieczenia dochodzenia roszczeń finansowych i terminowych
  • Ścisła współpraca z kierownictwem kontraktu w zakresie realizacji polityki roszczeniowej w trakcie trwania inwestycji
  • Analiza dokumentów przetargowych pod kątem minimalizacji ryzyka przygotowywanych ofert
  • Analiza dokumentów kontraktowych pod kątem minimalizacji ryzyka realizacji, rozruchu i obsługi gwarancyjnej kontraktów
  • Tworzenie tygodniowych i miesięcznych raportów realizacyjnych oraz ich dystrybucja do Klienta w wymaganym czasie
  • Przygotowanie treści korespondencji oraz dokumentacji w zakresie zmian, robót dodatkowych i roszczeń
  • Udział w negocjacjach z zamawiającym w zakresie roszczeń
  • Udział w harmonogramowaniu, przygotowaniu kluczowych dokumentów formalnych
  • Wspieranie merytoryczne kadry kontraktu w zakresie stosowania warunków kontraktowych.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość procedur administracyjnych, prawa budowlanego, warunków technicznych
  • Prawo jazdy kat. b
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (prowadzenie korespondencji w języku angielskim).
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt oraz w razie potrzeby również mieszkanie,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne posiłki regeneracyjne.
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Od lat znajdujemy się w czołówce firm budowlanych na rodzimym rynku. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-03-2023
Wyświetleń: 95