kandydatów

Etat Informatyk

Firma: Smulders Groep Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Niemodlin

Smulders Groep Poland Sp. z o.o..z siedzibą w Żarach specjalizuje się w produkcji i dostawie konstrukcji stalowych, głównie elementów do przybrzeżnych wież wiatrowych oraz podwodnych instalacji wydobywczych.

Do naszego zakładu produkcyjnego w NIEMODLINIE

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Informatyk
Miejsce pracy: Niemodlin
Zakres obowiązków
  • nadzór nad właściwym i sprawnym działaniem systemów i oprogramowania,
  • wsparcie użytkowników w przypadku awarii sprzętu komputerowego lub oprogramowania,
  • bieżąca obsługa użytkowników od strony technicznej i informatycznej,
  • utrzymanie trwałej sprawności sprzętu informatycznego i infrastruktury sieciowej IT,
  • instalowanie i konfigurowanie istniejących i nowych komputerów, drukarek i innego sprzętu komputerowego,
  • wdrażanie i instalacja programów komputerowych,
  • szkolenie informatyczne pracowników,
  • tworzenie kopii zapasowych,
  • prowadzenie ewidencji sprzętu informatycznego i programów użytkowych,
  • zapewnienie bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych,
Nasze wymagania
  • umiejętność konfiguracji oraz administracji systemów informatycznych,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętność administrowania sieciami informatycznymi LAN,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i nastawienie na rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania nowych technologii,
  • prawo jazdy kat. B,
  • minimum średnie wykształcenie o kierunku informatycznym,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
Informujemy, iż Administratorem Danych ujawnionych w związku z postępowaniem rekrutacyjnym jest Smulders Groep Poland Sp. z o.o. (ul. Fabryczna 14, 68-200 Żary). Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.