kandydatów

Etat Asystent obsługi e-sklepu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku miejsce pracy: Kuniów

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Asystent obsługi e-sklepu
Miejsce pracy: Kuniów
Numer: StPr/23/0110
OBOWIĄZKI:
Obsługa procesów sprzedażowych, zwrotu towaru i reklamacji.Kontakt z klientem w języku niemieckim i polskim.Obsługa sklepu internetowego, wystawianie ofert na platformach sprzedażowych. Kontrola zamówień i synchronizacji cen oraz stanów magazynowych na platformie i w sklepie internetowym.Wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży oraz monitorowanie działań konkurencji na rynku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Odpowiedzialność, znajomość pakietu MS Office

Miejsce pracy:

Kuniów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku