kandydatów

Etat Inżynier Budowy

Firma: KRONOSPAN OSB Sp. z o.o miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko

Inżynier Budowy
Nr ref.: IBST 11/2022

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynowanie działań wykonawczych związanych z realizacją projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa przemysłowego;
  • Nadzorowanie prac firm podwykonawczych: planowanie i monitorowanie bieżącej pracy, kontrola budżetu i terminów realizacji, odbiory i rozliczanie z wykonanych prac;
  • Sprawdzanie stanu projektu pod kątem zgodności z dokumentacją projektową, umowami i załącznikami;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie trwania budowy;
  • Bieżąca współpraca z zespołem projektowym, Działem Zakupów, Kierownikiem Budowy, Inspektorem Nadzoru itp.;
  • Kompletowanie dokumentacji, sporządzanie wymaganych raportów i zestawień.

Nasze wymagania:

  • 2 - 5 letnie analogiczne doświadczenie zawodowe w obszarze budownictwa przemysłowego;
  • Wykształcenie wyższe w obszarze budownictwa;
  • Umiejętność obsługi programu AutoCad;
  • Znajomość j. angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do odbywania sporadycznych podróży służbowych i pracy w delegacji na wyznaczonych projektach (zakres terytorialny do ustalenia).

To oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.