kandydatów

Etat Pośrednik pracy

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Opole miejsce pracy: Opole

Młodzieżowe Biuro Pracy Opole
Pośrednik pracy
Miejsce pracy: Opole
Numer: 6/5/2023
OBOWIĄZKI:
Nawiązanie kontaktów z pracodawcą;Rozpoznanie potrzeb pracodawców na lokalnym rynku pracy;Pozyskiwanie ofert pracy;Ewidencjonowanie osób poszukujących pracy;Wydawanie skierowań do pracy;Okresowe sprawozdania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Znajomości lokalnego rynku pracy, kompetencje społeczne, nawiązywanie kontaktów

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe i co najmniej rok stażu w zakresie pośrednictwa pracy ( w przypadku pośrednika pracy) lub wykształcenie średnie oraz co najmniej rok ogólnego stażu pracy (w przypadku pośrednika pracy- stażysty).

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Opole