kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów recyklingu

Firma: Silva Sp. z o.o. miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Firma transportowa Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych
i magazynowych. SILVA  Sp. z o.o. dysponuje szerokim asortymentem pojazdów i sprzętu specjalistycznego, posiada tabor samochodowy w ilości ponad 200 samochodów oraz 8 magazynów w Polsce zlokalizowanych w: Mielcu, Szczecinku, Strzelcach Opolskich, Dobroszycach, Łodzi, Dalekie k. Wyszkowa, Witkowie k/ Poznania, Bielicach.

Specjalista ds. zakupów recyklingu
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

OPIS STANOWISKA:

  • Pozyskiwanie drewna odpadowego (firmy komunalne, budowlane, produkcyjne itp.);
  • Negocjowanie warunków handlowych i przygotowywanie ofert zakupu;
  • Prowadzenie analiz rynku drewna i odpadów drzewnych pod kątem pozyskiwania nowych dostawców;
  • Zawieranie umów surowcowych, transportowych;
  • Monitorowanie terminów dostaw;
  • Rozwiązywanie i wyjaśnianie reklamacji;
  • Udział w inwentaryzacjach.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów lub handlu;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (80% praca w terenie, 20% w biurze w Strzelcach Opolskich);
  • Znajomość branży drzewnej/odpadowej będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego;
  • Wstępne szkolenia i bieżące wsparcie;
  • Pełna poufność podczas procesu rekrutacyjnego.