kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: EUROCENT Małgorzata Sufryd miejsce pracy: Opole

Ogłoszenie numer: 4977015, z dnia 2021-06-21

Eurocent - Biuro Rachunkowe

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych
  • prowadzenie bieżących rozliczeń firmy
  • kontrola nad terminowością i prawidłowością prowadzonej ewidencji księgowej
  • sporządzanie miesięcznych , kwartalnych  i rocznych rozliczeń podatkowych dla klientów biura (CIT, PIT, VAT)
  • zamykanie ksiąg na koniec roku obrotowego wraz z przygotowaniem sprawozdania finansowego
  • bezpośredni kontakt z Klientami biura i reprezentowanie ich przed organami skarbowymi

Wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości 2-5 lat
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego
  • umiejętność sporządzania deklaracji i rozliczeń podatkowych
  • doświadczenie w przygotowywaniu w całości sprawozdania finansowego
  • znajomość programu SYMFONIA
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość nauki i rozwoju

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-06-2021
Wyświetleń: 316