kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Magazynier
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/1845
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska:- praca na 2 zmiany: pierwsza 8:30-16:30, druga 10:00-18:00- wydawanie i przyjmowanie towarów- załadunek i rozładunek samochodów-kompletacja towaru-dbałość o porządek na magazynie i w miejscu przyległym.W okresie próbnym pracy wynagrodzenie 3000złOpisPLX Grupa - jesteśmy grupą zaopatrującą kompleksowo hurtownie i markety budowlane na terenie woj. opolskiego i ościennych. Są to towary wg. grup asortymentowych: zamocowania, narzędzia, ogród, wentylacja, elektryka i hydraulika.Adres firmy: PROLEX PLX Grupa ul. Głogowska 39 OpoleOferujemy:pracę na umowę w dużej i stabilnej firmiemożliwość awansu i zarobków powyżej 5700 zł z dodatkami i premiąatrakcyjny system premiowyOsoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : kom. 602 63 35 67
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu