kandydatów

Etat Kierownik gospodarczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Kierownik gospodarczy
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/1867
OBOWIĄZKI:
•prowadzenie spraw związanych z administrowaniem nieruchomością,•utrzymywanie terenu, budynku i mienia w należytym stanie techniczno-eksploatacyjnym i w należytej czystości,•czuwanie nad należytym zabezpieczeniem majątku szkoły przed zniszczeniem, dewastacją i kradzieżą,•prowadzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami księgi obiektu budowlanego,•organizacja remontów bieżących i prac inwestycyjno-remontowych •prowadzenie obowiązującej dokumentacji związanej z inwestycjami i remontami,•prowadzenie okresowych przeglądów stanu technicznego budynku •planowanie oraz zakup maszyn i sprzętu do utrzymywania budynków i infrastruktury •realizacja zakupów wyposażenia szkoły zgodnie z decyzjami dyrektora,•właściwe rozmieszczenie i oznakowanie inwentarza zespołu,i inne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: administracja biurowa i kadry*
Uprawnienia: Obsługa programów magazynowych
Uprawnienia: Podstawowa znajomość prac budowlanych, remontowych i wykańczania wnętrz

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 640 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu