kandydatów

Etat Sekretarz

Firma: Komenda Miejska Policji w Opolu miejsce pracy: Opole

Komenda Miejska Policji w Opolu
Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Sekretarz
Miejsce pracy: Opole
Ogłoszenie o naborze Nr 80417

Warunki pracy

- praca w sekretariacie Komendanta Miejskiego Policji i Zastępców Komendanta,

- praca biurowa

Zakres zadań

  • Realizowanie obsługi kancelaryjno-biurowej Komendanta, I Zastępcy, Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Opolu poprzez wypełnianie podstawowych czynności kancelaryjnych,
  • Redagowanie krótkich pism w zakresie zlecanym przez Komendanta Miejskiego Policji w Opolu i jego Zastępców,
  • Obsługiwanie korespondencji elektronicznej przesyłanej w systemie e-PUAP w ramach Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej Ministerstwa Cyfryzacji,
  • Wykonywanie czynności związanych z kompletowaniem, przechowywaniem i przekazywaniem do składnicy akt spraw ostatecznie załatwionych
  • Prowadzenie urządzeń ewidencyjnych:m.in. przyjmowania przesyłek, ewidencjonowania ich w stosownych rejestrach oraz przekazywania celem realizacji spraw.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie kierunek administracja
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego minimum rok pracy w administracji publicznej oraz doświadczenie w pracy biurowej,
  • umiejętność w zakresie obsługi urządzeń biurowych.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • poświadczenie bezpieczeństwa
  • wysoko kultura osobista, dyspozycyjność,
  • znajomość organizacji i techniki biurowej,
  • rzetelność,