kandydatów

Etat Pracownik pomocniczy przy produkcji

Firma: Młodzieżowe Centrum Kariery Olesno miejsce pracy: Gogolin

Młodzieżowe Centrum Kariery Olesno
Pracownik pomocniczy przy produkcji
Miejsce pracy: Gogolin
Numer: 100/6/2021
OBOWIĄZKI:
PRACA PRZY MASZYNIE PRODUKCUJĄCEJ PROFILE ALUMINIOWE DO SZYB ZESPOLONYCH. PRACOWNIK ODBIERA I UKŁADA W KONTENRERZE LUB KARTONIE. PRACOWNIK OBSŁUGUJE PANEL STEROWNIA, PORUSZA SIĘ PO HALI PRODUKCYJNEJ, WYKONUJE POLECENIA PRZEŁOŻONEGO, DBA O CZYSTOŚC W MIEJSCU PRACY
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

Mile widziane uprawnienia do obsługi maszyn CNC, wykształcenie w kierunku ślusarz, spawacz, stolarz i podobne techniczne

Miejsce pracy:

Gogolin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Olesno