kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów z j. angielskim

Firma: Albedum miejsce pracy: Opole

Ogłoszenie numer: 5041503, z dnia 2021-06-29

Specjalista ds. zakupów z j. angielskim

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • analiza stanów magazynowych oraz sprzedaży pod kątem zamówień
  • tworzenie zamówień do dostawców
  • planowanie i nadzorowanie łańcucha dostaw
  • współpraca z firmami transportowymi w zakresie transportu morskiego
  • czuwanie nad poprawnością dokumentacji importowej
  • współpraca z agencjami celnymi

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office, w tym programu Excel w stopniu umożliwiającym przeprowadzenie samodzielnych analiz zestawionych danych
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania
  • skrupulatność, dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy z dużą ilością danych

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie