kandydatów

Etat Specjalista ds. informatyczno-technicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Specjalista ds. informatyczno-technicznych
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/1936
OBOWIĄZKI:
•obsługa zgłoszeń pracowników – wsparcie techniczne IT w zakresie klienckich systemów operacyjnych, poczty, sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych;•analiza potrzeb pracowników w zakresie sprzętu komputerowego, oprogramowania i urządzeń peryferyjnych, prowadzenie procedur zakupowych w ramach prawa zamówień publicznych;•prowadzenie ewidencji i przydzielanie sprzętu komputerowego itp.;•instalowanie systemów operacyjnych, drukarek, dodatkowego oprogramowania;•podłączanie sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych;•zarządzanie uaktualnianiami systemów operacyjnych, oprogramowaniem antywirusowym;•prowadzenie spraw serwisowych;•zarządzanie systemami wydruku;•wsparcie informatyczno-techniczne w zakresie obsługi wydarzeń, konferencji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: PRAWO JAZDY B

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : operacyjnych z rodziny Microsoft Windows 7 ,serwerowych systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows Server; podstaw związanych z sieciami LAN[Umiejętność 1] : wykształcenie techniczne; doświadczenie na podobnym stanowisku; znajomość: sprzętu komputerowego w tym urządzeń peryferyjnych , klienckich systemów[Inne] : Dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające wykształcenieDo podanego powyżej wynagrodzenia brutto należy doliczyć: dodatek stażowy oraz premię regulaminową 10%Szczegóły oferty pracy dostępne na stronie internetowej Politechniki Opolskiej w zakładce Informacje - Praca.Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu