kandydatów

Etat Pomocnik robotnika magazynowo -produkcyjnego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pomocnik robotnika magazynowo -produkcyjnego
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2151
OBOWIĄZKI:
- PAKOWANIE, PRZEPAKOWYWANIE- TRANSPORT RĘCZNY- SORTOWANIE, ETYKIETOWANIE, WSTĘPNA KONTROLA JAKOŚCI, CZYNNOŚCI WSPOMAGAJĄCE PROCES PRODUKCJI, CZYNNOŚCI MAGAZYNOWE, CZYNNOŚCI PORZĄDKOWE, MONTAŻ PODZESPOŁÓW,OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: CHĘCI DO PRACY, ZAANGAŻOWANIA, ZDOLNOŚCI MANUALNYCH, GOTOWOŚCI DO WYKONYWANIA ZLECENIA W RÓZNYCH LOKALIZACJACH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : PLANOWANA TYGODNIOWA LICZBA GODZIN PRZEZNACZONYCH NA WYKONANIE ZLECENIA -40OFERTA NIE JEST OFERTĄ PRACY TYMCZASOWEJMIEJSCE WYKONYWANIA ZLECENIA UZALEŻNIONE JEST OD AKTUALNYCH POTRZEB KADROWYCH KONTRAHENTÓW ZLECENIODAWCY .ZLECENIE MOZE BYĆ RÓWNIEŻ WYKONYWANE POD NASTĘPUJĄCYMI ADRESAMI:UL. KRAPKOWICKA 18, OPOLE/ UL. WSCHODNIA, OPOLE/ UL. DWORCOWA 1 , OZIMEK/ UL. PÓŁNOCNA 18, OPOLE/ UL. GŁOGOWSKA

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu