kandydatów

Etat Opiekun osoby starszej, roznosiciel ulotek

Firma: Punkt Pośrednictwa Pracy Kędzierzyn Koźle miejsce pracy: Opole

Punkt Pośrednictwa Pracy Kędzierzyn Koźle
Opiekun osoby starszej, roznosiciel ulotek
Miejsce pracy: Opole
Numer: 66/7/2021
OBOWIĄZKI:
opieka nad osobą niesamodzielną, prowadzenie domu, pomoc w codziennych czynnościach, rozwieszanie ulotek, gotowanie posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziany dyplom opiekuna, prawo jazdy oraz znajomość języka niemieckiego

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 740 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Kędzierzyn Koźle