kandydatów

Etat Inspektor ds. kadr

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Opole miejsce pracy: Opole

Młodzieżowe Biuro Pracy Opole
Inspektor ds. kadr
Miejsce pracy: Opole
Numer: 11/7/2021
OBOWIĄZKI:
SPORZĄDZANIE DOKUMENTACJI ZWIĄZANEJ Z NAWIĄZYWANIEM, PRZEBIEGIEM I ROZWIĄZYWANIEM STOSUNKU PRACY,PROWADZENIE I ARCHIWIZOWANIE AKT OSOBOWYCH PRACOWNIKÓW, EWIDENCJONOWANIE DOKUMENTACJI PRACOWNIKÓW ORAZ PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH, PRZYGOTOWANIE WNIOSKÓW DO GMIN O DOFINANSOWANIE KOSZTÓW KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH , ROZLICZANIE CZASU PRACY PRACOWNIKÓW, ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU "PŁATNIK" w praktyce, SPORZĄDZANIE SPRAWOZDAŃ MIESIĘCZNYCH ORAZ KWARTALNYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: co najmniej 3 letni staż pracy na stanowisku administracyjnym w tym 2 letni staż pracy w kadrach (wymagany staż - lata: 3)
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy

Wymagania inne:

dokładność i systematyczność

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Opole