kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku miejsce pracy: Kluczbork

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/21/0758
OBOWIĄZKI:

- utrzymanie czystości na stanowisku odbywania stażu, Przyjmowanie dostaw towaru: - weryfikacja dostawy towarów pod względem ilościowym i jakościowym przyjmowanego towaru z dokumentem dostawy, - odnotowanie ewentualnych niezgodności na dokumentach wewnętrzynych. Obsługa urządzeń sklepowych: - zapoznanie się z zasadami obsługi urządzeń sklepowych ( komputer,drukarka, terminal płatnyczy). Obsługa kasy fiskalnej: - zapoznanie się z instrukcją obsługi kasy fiskalnej, - rejestrowanie sprzedaży oraz wydruk paragonu fiskalnego, - pobieranie gotówki, - wydawanie orginału wydrukowanego paragonu, - dokonywanie zwrotu paragonu, - sporządzanie raportu fiskalnego. Przygotowanie towarów do sprzedaży. - Metkowanie towaru przeznaczonego do sprzedaży, - eksponowanie towaru na półkach, regałach itp., - dbanie o aktualne informacje o cenie towaru, wymiana etykiet cenowych na półkach, kontrolowanie nazewnictwa i wag towarów, - sprawdzane jakości (terminowości) towarów. Bezpośrednia obsługa klienta. - informowanie klientów o walorach i cechach użytkowania towarów, - informowanie klientów o stosowanych promocjach, warunkach reklamacji, - przyjmowanie ewentualnych reklamacji, - przygotowywanie faktur za sprzedany towar dla klienta, - pobieranie od klienta należności za towar, - pakowanie towaru dla klienta.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Wymagania inne:

Umiejętność pracy z klientem, cierpliwość

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku