kandydatów

Etat Operator maszyn

Firma: Domino Executive Search miejsce pracy: Opole

Ogłoszenie numer: 5368805, z dnia 2021-08-12

Domino Executive Search

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, dla prężnie prosperującej firmy z branży automotive z Opola prowadzi rekrutację na stanowisko:

  • Operator produkcji (K/M]
  • 3200 zł na START/ SZYBKA PODWYŻKA

Operator maszyn

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn odpowiedzialnych za formowanie, montaż oraz powlekanie elementów: wprowadzanie danych do programu, nadzorowanie maszyn automatycznych.
  • Ręczny załadunek i rozładunek maszyn elementami (max. 0,5kg) + pakowanie gotowych elementów
  • Kontrole każdego z procesów (wizualne, jakościowe) + raportowanie wyników pracy
  • Czytanie dokumentacji technicznych i wykonywanie kontroli jakości
  • Wykonywanie pomiarów oraz korekt ustawień maszyny

Wymagania

Zaaplikuj jeśli:

  • Potrafisz obsługiwać wózek paletowy ręczny
  • Znasz podstawy obsługi komputera
  • Jesteś nastawiony na jakość, wydajność i terminowość
  • Potrafisz pracować zespołowo
  • Lubisz pracę manualne oraz wymagające koncentracji

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji min. 1 rok
  • Umiejętność czytania i rozumienia instrukcji, rysunków technicznych

Oferujemy

  • Zatrudnienie od zaraz
  • Umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie
  • 2900 zł brutto podstawy + PREMIE nawet do 300 zł + system nagradzania za staż pracy w naszej firmie (do 2400 zł brutto!!)
  • Wspólne celebrowanie: wigilie, pikniki rodzinne
  • Możliwość zapoznania się z produkcją już na etapie rozmowy rekrutacyjnej!
  • Podwyżkę po okresie próbnym (nawet do 400 zł brutto)