kandydatów

Etat Stolarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie miejsce pracy: Dobrodzień

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Stolarz
Miejsce pracy: Dobrodzień
Numer: StPr/21/0418
OBOWIĄZKI:

Obróbka drewna, obsługa podstawowych narzędzi stolarskich, przycinanie elementów z drewna, dbanie o czystości i porządek na stanowisku pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: organizacja czasu pracy
Uprawnienia: dobra kondycja fizyczna

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : praca na stojąco, praca na wysokości [Umiejętność 1] : dobry stan zdrowia, brak przeciwwskazań do dźwigania

Miejsce pracy:

Dobrodzień

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie