kandydatów

Etat Malarz- wykończeniowiec

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach miejsce pracy: Zdzieszowice

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Malarz- wykończeniowiec
Miejsce pracy: Zdzieszowice
Numer: StPr/21/0711
OBOWIĄZKI:
Praca malarska w różnego rodzaju lokalach. Mogą to być mieszkania, pomieszczenia biurowe, magazyny czy sklepy. Niekiedy wykonuje też prace na zewnątrz np. przy malowaniu elewacji czy innych elementów zewnętrznych budynków lub wokół nich (płoty, ogrodzenia itp.). Oprócz samego malowania wykonuje także „około malarskie” prace np. przygotowanie podłoża do malowania, przygotowanie farb czy porządkowanie miejsca pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia: dyspozycyjność, pracowitość, uczciwość
Uprawnienia: mile widziane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Zdzieszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach