kandydatów

Etat Krojczy tkanin

Firma: MPiPS - PGP miejsce pracy: Strzelce Opolskie

MPiPS - PGP
Krojczy tkanin
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Numer: PSZ-ZOPS/28871191
OBOWIĄZKI:
Krojenie tkanin.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Strzelce Opolskie

Rodzaj umowy:

Praktyka absolwencka

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 600

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP

Pozostałe oferty pracy w firmie MPiPS - PGP
Etat Praca w biurze obsługi klienta w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Opole 06-12-2021
Etat Bufetowa(y) w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Brzeg 12-11-2021
Etat Pracownik biurowy w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Stare Siołkowice 03-11-2021
Etat Kasjer - sprzedawca w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Niemodlin 21-10-2021
Etat Kasjer - sprzedawca w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Opole 21-10-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-08-2021
Wyświetleń: 265