kandydatów

Etat Kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3,5 tony

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3,5 tony
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2630
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie transportu drogowego (ruchomą podłogą) na terenie kraju i za granicą (Czechy, Niemcy) - pracę od poniedziałku do piątku, zgodną z przepisami o czasie pracy kierowców,Zapewniamy:- stałą pracę w stabilnej firmie z 26-letnim doświadczeniem,- nowoczesną flotę, komfortowe auta, wyposażone w systemy telematyczne (Toll Collect, Viatoll),- karty paliwowe i DKV,- wszystkie auta prowadzone pod własną spedycją, - praca od zaraz,- zjazd na bazę (Opole lub Krosno Odrzańskie) co weekend,- dobrą atmosferę i warunki pracy.Stawka netto około od 4500 do 6500 netto. Podana wcześniej stawka brutto zawiera delegacje oraz wynagrodzenie za nocki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność prowadzenia dokumentacji przewozowej (CMR)[Umiejętność 1] : znajomość i przestrzeganie czasu pracy kierowcy

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu