kandydatów

Etat Programista (php / laravel / mysql)

Firma: MPiPS - PGP miejsce pracy: Opole

MPiPS - PGP
Programista (php / laravel / mysql)
Miejsce pracy: Opole
Numer: PSZ-ZOPS/29437218
OBOWIĄZKI:
- Podstawowe programowanie funkcjonalności front-endowych w PHP (Cake PHP / Laravel),- Programowanie integracji API (Wymagana znajomość technologii API, Rest API oraz SOAP API, oraz doświadczenie w programowaniu connectorów API),- Programowanie dedykowanych Webserwisów dla naszych klientów w technologii (Backend) - Laravel PHP / Vue.js- Konfiguracje i integracje usług i oprogramowania SaaS,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Umiejętność pisania i prowadzenia testów automatycznych i funkcjonalnych wdrożonego oprogramowania,
Uprawnienia: Dobra znajomość zagadnień z obszaru technik wytwórczych typu Continuous Integration,
Uprawnienia: Dobra znajomość zagadnień związanych z integracją systemów: REST, JSON, SOAP web service, XML, XSD
Uprawnienia: Doświadczenie w przeglądaniu kodu (code review) (GIT, Gerrit, inne),
Uprawnienia: Doświadczenie w zakresie audytu kodu (code review), refaktoryzacji kodu,

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP