kandydatów

Etat Mistrz/ kierownik obróbki skrawaniem

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich miejsce pracy: Zawadzkie

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Mistrz/ kierownik obróbki skrawaniem
Miejsce pracy: Zawadzkie
Numer: StPr/21/0786
OBOWIĄZKI:
Kierowanie pracą działu obróbka skrawaniem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: rzetelna praca
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ
Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, kierunek: obróbka skrawaniem, metalurgia, mechanika, zawód: operator maszyn do obróbki skrawaniem. Umiejętności: bardzo dobra znajomość zagadnień obróbki skrawaniem, predyspozycje do kierowania zespołem pracowników, umiejętność planowania pracy własnej i pracy zespołu, odpowiedzialność. Doświadczenie w pracy w zespole, najchętniej na stanowisku mistrza/brygadzisty, doświadczenie w pracy na tokarkach konwencjonalnych CNC, frezarkach, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, urządzeń pomiarowych, obsługa maszyn CNC, kierowanie brygadą.

Miejsce pracy:

Zawadzkie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich