kandydatów

Etat Młodszy specjalista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Młodszy specjalista
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2936
OBOWIĄZKI:
Pprzygotowywanie i prowadzenie postepowań administracyjnych w sprawach wynikających z ustawy Prawo wodne m.in. o udzielanie zgód wodnoprawnych, legalizacji urządzeń wodnych, w tym pism i decyzji. Dokonywanie przeglądów pozwoleń wodnoprawnych. Udzielanie informacji dotyczących zgód wodnoprawnych. Współpraca z innymi komórkami PGW Wody Polskie w zakresie obejmującym uzyskanie merytorycznego stanowiska dla prowadzonych działań. Wykonywanie innych zadań służbowych zleconych przez przełożonych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe (lub studenci ostatniego roku) preferowane na kierunku inżynierii środowiska, ochrony środowiskowej, gospodarki wodnej, administracji, prawa, hydrologii lub pokrewne meliroacji, gospodarki wodnej lub pokrewne.Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, Wymagana znajomość przepisów, ustaw, aktów prawnych: Ustawa Prawo Wodne, Kodeks Postępowania Administracyjnego. Umiejętność hierarchizacji zadań i organizacji pracy. Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość.Oczekiwania dodatkowe: pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia (oświadczenia)

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu