kandydatów

Etat Spawacz- monter metodą mig-mag

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu miejsce pracy: Zawadzkie

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Spawacz- monter metodą mig-mag
Miejsce pracy: Zawadzkie
Numer: StPr/21/0762
OBOWIĄZKI:
montowanie oraz spawanie elementów stalowych zgodnie z dokumentacją, kontrola poprawności montażu, dbanie o miejsce pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie na stanowisku montera- spawacza MIG/MAG; znajomość rys.technicznego, sam. montaż konstrukcji stalowych; umiej. spawania detali metalowych zgodnie z dokumentacją

Miejsce pracy:

Zawadzkie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

5 100 - 5 530 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu