kandydatów

Etat Procedury doboru do służby w policji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku miejsce pracy: Kluczbork

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Procedury doboru do służby w policji
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/21/0940
OBOWIĄZKI:
Terminy przyjęć do służby w 2021 roku:23 lutego,20 kwietnia,13 lipca,15 września,3 listopada,30 grudnia.Przyjęcia planowane są w następujących jednostkach: Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Opolu, Komendzie Miejskiej Policji w Opolu oraz Komendach Powiatowych Policji województwa opolskiego.Służbę w Policji może pełnić: obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, nieskazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować, dający rękojmie zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.Dodatkowo osoby objęte ewidencją wojskową powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej (potwierdzony odpowiednią adnotacją w książeczce wojskowej). Wymagane dokumenty należy złożyć osobiście w siedzibie Zespołu Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Opolu w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. 9.00-14.00 /adres: 45-078 Opole, ul Powolnego 3, numer telefonu 47 864 21 50, 47864 21 51, 47864 21 58, numer faksu 47 861 21 44, e-mail: kandydaci@opolska.policja.gov.pl/.oraz w Komendach Powiatowych Policji województwa opolskiego w komórkach kadrowych codziennie w godzinach urzędowania.Informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej można uzyskać: na stronie internetowej Komendy Głównej Policji (www.policja.pl), na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, (www.opolska.policja.gov.pl) w Zespole Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu .Podstawę prawną procedury kwalifikacyjnej stanowi art. 25 ustawy z dnia 6 kwietnia 1990 roku o Policji (Dz. U. z 2020 r. poz. 360 z późn. zm.) oraz Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 18 kwietnia 2012 roku w sprawie postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do osób ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji (Dz. U. z 2012 r. poz. 432 z późn. zm.). Dokumenty niekompletne bądź nadesłane pocztą, nie będą rozpatrywane. Złożone dokumenty nie będą zwracane.Zatajenie lub podanie nieprawdziwych danych w kwestionariuszu osobowym oraz niepoddanie się przez kandydata przewidzianym w postępowaniu kwalifikacyjnym czynnościom lub etapom tego postępowania skutkuje odstąpieniem od prowadzenia procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku