kandydatów

Etat Rejestratorka medyczna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/3128
OBOWIĄZKI:
- kompleksowa obsługa rejestracji pacjentów,- rejestracja pacjentów do poszczególnych lekarzy,- przyjmowanie zgłoszeń telefonicznie oraz osobiście,- obsługiwanie programu komputerowego używanego w placówce medycznej, - udzielanie pełnej i rzetelnej informacji na temat usług medycznych świadczonych przez przychodnię oraz zasad jej funkcjonowania,- prowadzenie prawidłowych kalendarzy rejestracji, w razie konieczności informowanie pacjentów o zmianach w terminarzach lekarzy,- weryfikacja uprawnień ubezpieczeniowych pacjentów, skrupulatne prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów przychodni,- utrzymywanie porządku w dokumentach medycznych przychodni, segregacja i archiwizacja tych dokumentów,- przyjmowanie dostarczanej przez pacjenta dokumentacji medycznej, jej odpowiednie opisywanie i dołączanie do kart pacjentów,- wydawanie wyników badań pacjentom,- przygotowywanie okresowych zestawień, sprawozdań i innych raportów niezbędnych dla funkcjonowania przychodni,- współpraca z innymi pracownikami przychodni, w szczególności z lekarzami i pielęgniarkami, w celu świadczenia najwyższej jakości usług,praca w godz. 8:00-15:30, 10:30-18:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, techniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnokształcące lub techniczneUmiejętności: obsługa komputera Oczekiwania dodatkowe:minimum średnie wykształcenie,umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji,wysoka kultura osobista, dokładność, wyrozumiałość i empatia w stosunku do pacjentów, doświadczenie na podobnym stanowisku,obsługa komputera,umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu