kandydatów

Etat Specjalista ds. Obsługi Klienta Hurtowego

Firma: CERPOL miejsce pracy: Opole

Ogłoszenie numer: 5834970, z dnia 2021-10-18

CERPOL A. BUBA Sp. k. CERPOL to największy na Opolszczyźnie Salon płytek Ceramicznych i Wyposażenia łazienek oraz niepowtarzalna Galeria Wnętrz oferująca swoim Klientom doskonałej jakości produkty do wyposażenia całego domu oraz profesjonalne doradztwo.

Specjalista ds. Obsługi Klienta Hurtowego

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • Kompleksowa opieka oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami - kontakt telefoniczny i mailowy.
  • Pozyskiwanie nowych klientów do współpracy - kontakt telefoniczny i mailowy.
  • Realizacja celów wynikających z przyjętej strategii oraz polityki w zakresie sprzedaży.
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych, nadzorowanie procesu transakcji, wystawianie dokumentów sprzedażowych, obsługa logistyczna zlecanych wysyłek.
  • Zapewnienie wsparcia Przedstawiciela Handlowego w czynnościach administracyjnych i organizacyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie / wyższe.
  • Biegła obsługa komputera; pakiet Microsoft Office w szczególności program Microsoft Excel.
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • PRZYJAZNE ŚRODOWISKO I MIŁA ATMOSFERA PRACY

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-10-2021
Wyświetleń: 245