kandydatów

Etat Aparatowy obróbki surowca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie miejsce pracy: Łambinowice

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Aparatowy obróbki surowca
Miejsce pracy: Łambinowice
Numer: StPr/21/2033
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń (między innymi: wirówki, pasteryzatory, pompy); obsługa stacji mycia, obsługa wagi, pobór surowca do badania, ścisła współpraca z wewnętrznym laboratorium, znajomość i przestrzeganie instrukcji technologicznych, monitorowanie punktów krytycznych, urządzeń rejestrujących, wykonywanie działań korygujących, prowadzenie zapisów z wykonywanych działań, przyjmowanie mleka, zgłaszanie przełożonemu nieprawidłowości w pracy urządzeń i procesach technologicznych, mycie i dezynfekcja linii produkcyjnej aparatowni. Praca zmianowa, w weekendy i święta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, mile widziane praca na produkcji i przy maszynach produkcyjnych, dyspozycyjność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, książeczka zdrowia sanitarno-epidemiologiczna.

Miejsce pracy:

Łambinowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie