kandydatów

Etat Twarożkarz - operator maszyn mleczarskich

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie miejsce pracy: Łambinowice

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Twarożkarz - operator maszyn mleczarskich
Miejsce pracy: Łambinowice
Numer: StPr/21/2032
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn foliujących zgodnie z instrukcją obsługi, obsługa maszyn formujących, obsługa myjki koszy, obsługa urządzeń do utrzymywania czystości, obsługa wózków paletowych, obsługa drukarek, detektorów metalu, przygotowywanie opakowań potrzebnych na tych stanowiskach, wizualna kontrola twarogów przeznaczonych do foliowania. Ustawianie i kontrola daty oraz partii produkcyjnych, zgodnie z wytycznymi. Mycie i dezynfekcja urządzeń foliujących oraz formujących oraz pomieszczeń produkcyjnych. Utrzymywanie ładu i porządku na stanowisku pracy.Prowadzenie zapisów w obrębie swojego stanowiska, pomoc przy procesie technologicznym. Możliwa praca w weekendy i święta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, mile widziana praca na produkcji i przy maszynach produkcyjnych, dyspozycyjność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, książeczka zdrowia sanitarno-epidemiologiczna.

Miejsce pracy:

Łambinowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie