kandydatów

Etat Operator myjni samochodowej pojazdów ciężarowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu miejsce pracy: Grodków

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Operator myjni samochodowej pojazdów ciężarowych
Miejsce pracy: Grodków
Numer: StPr/21/0940
OBOWIĄZKI:

STOSOWANIE PROCEDUR OBOWIĄZUJĄCYCH W FIRMIE ( GMP + HACCAP), ZACHOWANIE ZASAD BHP, PRACA W ZESPOLE LUB SAMODZIELNIE, PRZYJMOWANIE ZLECEŃ NA WYKONANIE USŁUG MYCIA I DEZYNFEKCJI POJAZDÓW, WSPÓŁPRACA Z SERWISEM, DBANIE O PRAWIDŁOWY OBIEG DOKUMENTÓW

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: aktywna obsługa klienta
Uprawnienia: aktywne pozyskiwanie klientów
Uprawnienia: Aktywne rozwiązywanie problemów

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : ZACHOWANIE WYMAGANEJ JAKOŚCI CZYSTOŚCI NA STANOWISKU PRACY [Umiejętność 1] : ZNAJOMOŚĆ PROCEDUR GMP + ORAZ UMIEJĘTNOŚĆ ICH STOSOWANIA [Inne] : PREFEROWANE 1 M-CZNE DOŚWIADCZENIE, ALE NIE WYMAGANE

Miejsce pracy:

Grodków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu