kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu miejsce pracy: Opole

Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Opole
Ogłoszenie o naborze Nr 87701

Warunki pracy

  • praca w siedzibie Urzędu

  • częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz

  • permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa)

  • praca w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych

  • narzędzia pracy: standardowy zestaw komputerowy

  • warunki architektoniczne budynku Urzędu: winda, toalety i podnośnik dostosowane dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • Weryfikuje pod względem formalnym i technicznym akty prawne kierowane do publikacji w Dzienniku Urzędowym przy pomocy systemu informatycznego e-dziennik.
  • Wykonuje korektę elektroniczną aktu prawnego przeznaczonego do publikacji.
  • Wprowadza metadane aktu.
  • Przygotowuje projekty obwieszczeń Wojewody Opolskiego.
  • Prowadzi elektroniczne archiwum oryginalnych tekstów aktów prawnych ogłaszanych w Dzienniku Urzędowym Województwa Opolskiego.
  • Udziela informacji.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność biegłej obsługi komputera
  • Komunikatywność, dokładność oraz spostrzegawczość
  • Znajomość technik prawodawczych oraz zasad ogłaszania aktów normatywnych
  • Znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego oraz przepisów prawa z ustaw samorządowych, ustawie o służbie cywilnej, ustawie o wojewodzie i adaministracji rządowej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie w zakresie Edytora Aktów Prawnych XML, Legislatora, Edytora Tekstów Jednolitych, Modułu Komunikacyjnego, Aplikacji E-Redakcja
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności pracy pod presją czasu