Etat Zastępca Prezesa ds. Techniczno-Eksploatacyjnych – Członek Zarządu

Firma: Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa miejsce pracy: Opole

Ogłoszenie numer: 6441996, z dnia 2022-01-31

Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Rada Nadzorcza Opolskiej Spółdzielni Mieszkaniowej "Przyszłość"

z siedzibą w Opolu, przy ul. Katowickiej 23,

ogłasza konkurs na stanowisko

Zastępca Prezesa ds. Techniczno-Eksploatacyjnych - Członka Zarządu

Zastępca Prezesa ds. Techniczno-Eksploatacyjnych – Członek Zarządu

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • kolegialne zarządzanie Spółdzielnią,
  • organizowanie i podejmowanie działań zapewniających realizację celów i zadań statutowych Spółdzielni,
  • planowanie strategiczne,
  • nadzór i monitorowanie procesów,
  • zarządzanie procesami remontowymi i inwestycyjnymi,
  • nadzorowanie podległych Administracji Osiedli i działów,
  • zarządzanie kapitałem ludzkim,
  • współpraca z organami samorządowymi (Rada Nadzorcza, Rady Osiedli, Komitety Domowe).

Wymagania

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: budownictwo, ciepłownictwo lub inżynieria sanitarna,
  • co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym,
  • umiejętność zarządzania systemami operacyjnymi,
  • umiejętność zarządzania zmianą i optymalizacją,
  • zarządzanie ryzykiem,
  • niekaralność

 Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość zagadnień zarządzania nieruchomościami,
  • znajomość problematyki spółdzielczości mieszkaniowej,
  • posiadanie uprawnień zawodowych do pełnienia samodzielnej funkcji w budownictwie w zakresie wyuczonej specjalności,

Oferta powinna zawierać:

  • list motywacyjny,
  • CV,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i inne posiadane uprawnienia,
  • oświadczenie o niekaralności (przed podpisaniem umowy o pracę należy dostarczyć informację z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności).

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-01-2022
Wyświetleń: 264