kandydatów

Etat Sprzedawca części zamiennych

Firma: SILTRUCK Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Zatrudnimy do pracy sprzedawcę części zamiennych.

Sprzedawca części zamiennych
Miejsce pracy: Opole
Obowiązki na stanowisku pracy:
  • sprzedaż części
  • dbanie o stany magazynowe
  • przyjmowanie towarów
Oczekiwania względem kandydata:
  • znajomość zagadnień gospodarki magazynowej
  • znajomość branży motoryzacyjnej (obowiązkowo) i budowy pojazdów samochodowych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (branża motoryzacyjna)
  • prawo jazdy kat. B
W zamian za pracę oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych
  • benefity dla pracowników (paczki, bony, spotkania)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę