kandydatów

Etat Laborant

Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Opolu miejsce pracy: Opole

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Opolu
Opolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Laborant
Miejsce pracy: Opole
Ogłoszenie o naborze Nr 93158

Warunki pracy

Narzędzia i materiały pracy: komputer, sprzęt laboratoryjny

Lokalizacja miejsca pracy -I piętro

Wysiłek fizyczny

Praca w kontakcie z substncjami niebezpiecznymi

Krajowe lub zagraniczne wyjazdy słuzbowe związane ze szkoleniami

Bariery architektoniczne: brak wind, brak drzwi o odpowiedniej szerokości, brak odpowiednio dostosowanych toalet.

Zakres zadań

  • Wykonuje badania chemiczne pasz i środków spożywczych według ustalonych metod różnymi technikami analitycznymi.
  • Obsługuje i sprawdza wyposażenie pomiarowe w celu utrzymania poprawności jego działania.
  • Obsługuje program Celab wprowadzając wyniki badań i generując sprawozdanie z badań .
  • Prowadzi dokumentację dotyczącą badań i zapewnienia ważności wyników badań.
  • Sporządza roztwory chemiczne potrzebne do wykonania badań
  • Przygotowuje próbki do badań w celu ich ujednorodnienia.
  • Rejestruje próbki w Książkach badań, weryfikuje umowę z klientem.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie profil chemiczny lub biologiczno - chemiczny
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.