kandydatów

Etat Ślusarz, Ślusarz-Spawacz

Firma: Kronospan KO Sp. z o.o. miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Ślusarz, Ślusarz-Spawacz
Ref.No: ST/UR/2022

Opis stanowiska:

  • Usuwanie bieżących awarii urządzeń mechanicznych na liniach produkcyjnych;
  • Konserwacja maszyn na liniach produkcyjnych wymiana elementów mechanicznych;
  • Wykonywanie modernizacji maszyn i urządzeń mechanicznych;
  • Wykonywanie prac zleconych na warsztat  przez dział UTR.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe;
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji;
  • Mile widziana obsługa tokarki lub frezarki;
  • Spawanie elektrodą lub MAG.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Comiesięczne premie;
  • Możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych;
  • Atrakcyjne dodatki zmianowe;
  • Pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy.