kandydatów

Etat Inżynier Procesu – Technolog

Firma: Kanuf Interfer Aluminium sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Inżynier Procesu – Technolog
Miejsce pracy: Opole
Zakres obowiązków:
  • zapewnienie prawidłowego i rzetelnego opisu procesów technologicznych realizowanych w przedsiębiorstwie przy pomocy dokumentacji technologicznej,
  • nadzór nad poprawnością realizowanych procesów produkcyjnych na podstawie przygotowanej dokumentacji,
  • udział w przygotowaniu do uruchomienia nowego procesu produkcyjnego,
  • udział w projektach związanych z potencjalnym uruchomieniem nowych procesów produkcyjnych,
  • zapewnienie realizacji zadań wynikających z obowiązujących normy ISO TS 16949/IATF 16949 i ISO 14001,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z normą ISO TS 16949/IATF 16949 i ISO 14001,
  • doradztwo z zakresu technologicznego dla przedsiębiorstwa również w podczas przygotowania ofert dla potencjalnych klientów,
  • ciągła optymalizacja procesów produkcyjnych oraz przebiegów w przedsiębiorstwie,
  • ocena i wdrażanie nowych oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • praktyczna wiedza dotycząca wymagań IATF 16949,
  • znajomość narzędzi takich jak: APQP, SPC, FMEA, Problem solving,
  • znajomość zagadnień z obszaru obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej i powierzchniowej,
  • znajomość obsługi oprogramowania CAD (Catia V5 lub inny program),
  • dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kursy językowe z lektorem na terenie firmy,
  • dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych,
  • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • udział w corocznych imprezach integracyjnych,
  • premie świąteczne,
  • premie za wnioski racjonalizatorskie,
  • premie za polecenie kandydata do pracy - 2 000 pln już po 5 miesiącach pracy poleconego pracownika,
  • darmowe porady prawne,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • przejrzyste możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-03-2022
Wyświetleń: 228