kandydatów

Etat Specjalista ds. rekrutacji

Firma: Kronospan miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Specjalista ds. rekrutacji
Ref.No: SRST/SZ/MX 03/2022

OPIS STANOWISKA:

  • Bycie strategicznym partnerem dla biznesu;
  • Realizacja wybranych procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze na potrzeby zakładów produkcyjnych oraz spółek transportowych, handlowych i usługowych działających na terenie Polski w obrębie Grupy Kronospan;
  • Wsparcie w procesach rekrutacyjnych innych zakładów w Europie;
  • Przygotowywanie treści i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych;
  • Wdrażanie indywidualnie dopasowanych strategii dotarcia do właściwej grupy odbiorców, w tym aktywne pozyskiwanie biernych kandydatów przy użyciu portali i baz danych;
  • Bieżąca selekcja napływających aplikacji, przeprowadzanie rozmów oraz organizowanie spotkań kandydatów z managerami;
  • Odpowiedzialność za proces onboardingu nowych pracowników poprzez zapewnienie sprawnego wdrożenia w struktury firmy;
  • Odpowiedzialność za program High Potential poprzez dogłębną analizę potrzeb biznesu i weryfikację potencjału Talentów w organizacji;
  • Bieżące wsparcie w procesach HR i raportowanie wyników.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku, przy prowadzeniu rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla;
  • Znajomość technik direct search i pracy na systemie ATS;
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Szczecinku, Mielcu lub Strzelcach Opolskich;
  • Kreatywność i zdolność do myślenia „poza schematem”;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Gotowość do podróży służbowych;
  • Systematyczność, a także bardzo dobra organizacja pracy;
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany.

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju umiejętności;
  • Codzienny kontakt z j. angielskim;
  • Możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez Akademię Kronovision.