kandydatów

Etat Mobilna Grupa Kontrolna / Specjalista ds. ochrony

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Mobilna Grupa Kontrolna / Specjalista ds. ochrony
Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:

  • Kontrola bezpieczeństwa na wybranych obiektach
  • Weryfikacja realizowanych procedur i wyznaczonych standardów na obiektach handlowych
  • Realizacja wyznaczonych zdań operacyjnych w celu zapobiegania stratom
  • Analiza materiału CCTV
  • Zabezpieczanie zebranych materiałów
  • Współpraca z organami ścigania

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera (pakiet biurowy)
  • Doświadczenie w pracy w ochronie
  • Komunikatywność, sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowę zlecenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Narzędzia pracy (auto służbowe, laptop, telefon służbowy)
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Miłą atmosferę pracy