kandydatów

Etat Magazynier

Firma: TitanX Engine Cooling Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Ogłoszenie numer: 6977562, z dnia 2022-05-09

TitanX jest globalnym partnerem producentów pojazdów użytkowych. Produkujemy chłodnice do samochodów ciężarowych. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój i ekologiczny transport.

W TitanX każdy członek naszego zespołu ma realny wpływ na wprowadzane zmiany i swoje stanowisko pracy.

Nasze ścieżki decyzyjne są krótkie- działamy szybko i dążymy do osiągnięcia zamierzonego wyniku. Jesteśmy jednym globalnym zespołem i wspólnie osiągamy lepsze rezultaty.

Aktualnie, do naszej fabryki w Opolu, poszukujemy zmotywowanych magazynierów, którzy dołączą do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Opole (ul. Północna)

Magazynier

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

  • Realizacja procesu gospodarki magazynowej w zakresie składowania surowców, opakowań i półproduktów. Realizacja ekspedycji wyrobu gotowego w celu spełnienia wymagań jakościowych i ilościowych
  • Wspomaganie procesów produkcyjnych w zakresie ilościowej, jakościowej i czasowej realizacji
  • Rozwiązywanie problemów we własnym obszarze

Wymagania

  • Ważne uprawnienia UDT z kategorii „Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia”
  • Doświadczenie w pracy z wózkiem jezdniowym
  • Doświadczenie w pracy z magazynem wysokiego składowania
  • Umiejętność obsługi komputera oraz skanera
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Nastawienie na rozwijanie własnych kompetencji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez TitanX (bez okresu próbnego)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + premię regulaminową (max 10% od podstawy wynagrodzenia) + dodatkowa premia jakościowa (max. 100 zł)
  • Nagrody za polecenie pracowników (3000 zł brutto)
  • Nagrody za pomysły usprawniające procesy w fabryce
  • Fundusz socjalny - dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne, integracja
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Program mentorski - solidne wdrożenie do pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • Wspólną celebrację sukcesów/ rekordów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, dofinansowanie do studiów
  • Szwedzką kulturę pracy nastawioną na pracownika
  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy oraz wzajemny szacunek - II miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”
  • Pracę od poniedziałku do piątku