kandydatów

Etat Instruktor reintegracji zawodowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku miejsce pracy: Kluczbork

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Instruktor reintegracji zawodowej
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/22/0418
OBOWIĄZKI:

Pomoc w opracowaniu i realizacji indywidualnych programów rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych zaliczonych do znaczego i umiarkowanego stopnia niepełnosprawności. Pomoc w prowadzeniu indywidualnej dokumentacji każdego niepełnosprawnego pracownika, wpisywanie spostrzeżeń , uwag o postępach w zdobywaniu umiejętności zawodowych i samodzielności, oraz potrzeb zgłaszanych przez pracownika niepełnosprawnego Zakładu. Pomoc zespołowi wytwórczo(produkcyjno) - usługowymi, stała opieka i wsparcie pracowników z niepełnosprawnością, zbieranie i pomoc w realizacji zamówień dotyczących zapotrzebowania na zakup materiałów. Przestrzeganie BHP. Życzliwy i taktowny stosunek do pracowników. Wspieranie niepełnosprawnego pracownika w kierunku jego samodzielności. Wykonywanie innych czynności według podziału pracy w zespole. Przy wykonywaniu wszelkich czynności obowiązkuje Panią samokontrola na stanowisku pracy. Dbałość o powierzony sprzęt i wyposażenie. Dbanie o czystość i estetyczny wygląd odcinka pracy ( pomieszczeń i inwentarza). Wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika ZAZ lub Prezesa Stowarzyszenia wynikających z przepisów prawnych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku