kandydatów

Etat Doradca zawodowy

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Opole miejsce pracy: Opole

Młodzieżowe Biuro Pracy Opole
Doradca zawodowy
Miejsce pracy: Opole
Numer: 45/10/2022
OBOWIĄZKI:

Osoba zatrudniona na stanowisku doradcy zawodowego będzie odpowiedzialna m.in. za udzielanie indywidualnych i grupowych porad zawodowych ułatwiających wybór zawodu, zmianę kwalifikacji zawodowych i edukacyjnych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: pracy w zespole
Uprawnienia: umiejętności organizacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Doświadczenie w realizacji projektów unijnych - mile widziane. Znajomość pracy doradczej oraz lokalnego rynku pracy, samodzielność, obowiązkowość, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Opole