Etat Doradca / Doradczyni klienta ds. małych i średnich przedsiębiorstw

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Opole

Od nas dostaniesz:
  • Współpraca z ekspertami
  • Świeża kawa bez limitu
  • Przyjazna atmosfera
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Mobilne narzędzia do rozwoju kompetencji
  • Możliwość rozwoju w grupie mBanku
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Doradca / Doradczyni klienta ds. małych i średnich przedsiębiorstw

miejsce pracy: Opole, Nr ref.: ASJ/070/1022

Do naszego oddziału korporacyjnego w Opolu poszukujemy profesjonalnego doradcy, który dołączy do naszego zespołu. Chcemy zaproponować Ci opiekę nad portfelem naszych klientów – przedsiębiorstwami do 50 mln obrotu.

Twój zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,
  • budowanie i dbałość o dobre relacje biznesowe z nowymi i obecnymi klientami,
  • ocena potrzeb klientów oraz wybór odpowiedniej strategii współpracy,
  • opracowywanie indywidualnych rozwiązań i budowanie wizji rozwoju współpracy,
  • wspieranie cross-sellingu w Grupie mBanku.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych - mile widziane w obsłudze klientów z sektora małych i średnich firm
  • wiedza z zakresu produktów bankowych skierowanych dla klientów korporacyjnych,
  • podstawowa wiedza z zakresu analizy finansowej,
  • otwartość na zmiany i naukę oraz energia w działaniu,
  • umiejętność identyfikacji potrzeb klientów i budowania długofalowych relacji,
  • umiejętność realizacji wyznaczonych celów i współpracy w zespole,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Mamy dla Ciebie:
  • umowę o pracę,
  • służbowy samochód,
  • bogaty pakiet socjalny (w tym opiekę medyczną w LuxMed, dofinansowanie do wypoczynku, świąt, ZFŚS, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie),
  • wsparcie merytoryczne ekspertów produktowych i wprowadzenie w segment MŚP przez dyrektora oddziału,
  • możliwość udziału w programach rozwojowych,
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa,
  • bezpłatny dostęp do Legimi, Linedin Learning, platformy językowej.