kandydatów

Etat Doradca zawodowy

Firma: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Opole miejsce pracy: Opole

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Opole
Doradca zawodowy
Miejsce pracy: Opole
Numer: 49/10/2022
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na stanowisku doradcy zawodowego będzie odpowiedzialna m.in. za udzielanie indywidualnych i grupowych porad zawodowych ułatwiających wybór zawodu, zmianę kwalifikacji zawodowych i edukacyjnych, prowadzenie warsztatów z zakresu poszukiwania pracy, pomoc w realizacji projektów, udzielanie informacji zawodowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Doradca zawodowy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Uprawnienia: zdolność do przekazania wiedzy innym
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe (preferowane ze specjalnością doradztwo lub poradnictwo zawodowe) lub wyższe pedagogiczne lub psychologiczne, znajomość pracy doradczej oraz lokalnego rynku pracy,znajomość obsługi komputera, dobre umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, obowiązkowość, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków służbowych, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Opole