kandydatów

Etat Monter izolacji przemysłowych

Firma: ISDM Solutions Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Ogłoszenie numer: 7779282, z dnia 2022-11-29

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Zasięg krajów, do których obecnie delegujemy naszych pracowników to Europa zachodnia i Skandynawia. W Polsce wiele projektów realizowanych jest przez nas z poziomu generalnego wykonawcy. Posiadamy ogromne możliwości i perspektywy rozwoju. Obecnie stale rekrutujemy kandydatów na stanowiska związane z branżą przemysłową i budownictwem. Kładziemy nacisk na doświadczone kadry, ale także dajemy szansę ludziom bez doświadczenia i poprzez przyuczenie, pomagamy im je zdobyć.

Monter izolacji przemysłowych

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

  • Montaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie monter/blacharz izolacji przemysłowych.
  • Certyfikat VCA/SCC – w przypadku braku pomagamy zdobyć.
  • Uprawnienia, certyfikaty lub szkolenia z zakresu montażu izolacji.
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków.
  • Obywatelstwo Unii Europejskiej lub Karta pobytu w PL.

Oferujemy

  • Umowa o pracę, delegowanie A1.
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji od € 13.
  • Możliwość stałej pracy oraz rozwoju osobistego.
  • Bezpłatne zakwaterowanie oraz transport.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-11-2022
Wyświetleń: 126